KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13824591

nr 1382 4591

Stefan W Igelström

(f. 1953), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad -88, Äpple. Motivet: 9x9, yttermått inklusive ram: 28x25 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:34:50

Stefan W Igelström

Läs mer om Stefan W Igelström