KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13914568

nr 1391 4568

Blandteknik

Signerad Elmorth, 1962, Slussen, nn: 18x28, yttermått inklusive ram: 31x41 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:39:27

17/4 23:58:52 1      Vinnande bud