KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9412093
nr 941 2093
Olle Svanlund
(1909-1996), Sverige
Blandteknik, Olle Svanlund (1909-1996), Komposition, signerad. -88, 30x22
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 februari 2015
kl 19:05:28
15/2 13:07:25
Olle Svanlund
Läs mer om Olle Svanlund