KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16795016

nr 1679 5016

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Signerad Granström, stalltomte, 34x28 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 37x31 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 februari 2025
kl 19:17:06

17/2 19:09:38 1      Vinnande bud