KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445075

nr 1444 5075

Blandteknik

2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade, 1930,34x23, yttermått inklusive ram: 51x40 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 24 januari 2022
kl 18:48:22