KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14035307

nr 1403 5307

Blandteknik

Oidentifierad konstnär. Komposition. Ej signerad. Motivet: 60x63, yttermått inklusive ram: 73x77 cm

Konditionsrapport: skadat glas

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juni 2021
kl 19:32:41

14/6 18:40:52 1      Vinnande bud