KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13924313

nr 1392 4313

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Blandteknik, Max Walter Svanberg (1912-1994), Sverige. Signerad, numrerad 33/50. Mixed media litografi med textilapplikationer, akvarellerad. Bladets mått: 100x69cm, daterad oramad

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 26 april 2021
kl 19:25:04

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg