KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8713432
nr 871 3432
Blandteknik
Lizzie Olsson-Arle (1926-2008), "Den glömda dockan", signerad. , motivet: 26x22
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 januari 2014
kl 19:20:09
27/1 17:35:25