KONST / Litografier / Blandteknik 16044210
nr 1604 4210
Johan Waldenström
(1926-1986), Sverige
Blandteknik, + litografi, 4 st, Signerade, yttermått inklusive ram: 36x46 - 45x58/
Johan Waldenström, svensk bildkonstnär född 1926, död 1986 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:27:42
9/3 22:50:41
11/3 18:14:27
Johan Waldenström
Läs mer om Johan Waldenström