KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16495091

nr 1649 5091

Jonathan Danzer

(f. 1996), Sverige

2 st, "Besöket I & II". Signerad. Blandteknik på pannå, 22x17 cm, oramad

Jonathan Danzer, svensk bildkonstnär född 1996.

Utrop:

600 kr

måndag 14 oktober 2024
kl 19:47:32

Jonathan Danzer

Läs mer om Jonathan Danzer