KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16495091
nr 1649 5091
Jonathan Danzer
(f. 1996), Sverige
2 st, "Besöket I & II". Signerad. Blandteknik på pannå, 22x17 cm, oramad
Jonathan Danzer, svensk bildkonstnär född 1996.
Utrop:
600 kr
måndag 14 oktober 2024
kl 19:47:32