ART / Watercolor paintings & Drawings / Mixed media 16495091
*
nr 1649 5091
Jonathan Danzer
(f. 1996), Sverige
2 pcs, Jonathan Danzer (b. 1996), Sweden. "Besöket I & II". Signed. Blandteknik på pannå, 22x17 cm, unframed,
MIXED MEDIA, 2 st, "Besöket I & II". Signerad. Blandteknik på pannå, 22x17 cm, oramad
Jonathan Danzer, Swedish painter born 1996.
Droit De Suite
Estimate:
600
Auction date:
Monday October 14 2024
at 19:47:32
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik blandteknik på pannå jonathan danzer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6381 WATERCOLOUR
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:22
-
8033 WATERCOLOUR
Robert Högfeldt (1894-1986), Sweden. Sovande barn...//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:29
-
8070 MIXED MEDIA
4 pcs, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:33
-
8063 COLLAGE
Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:20
*
Jonathan Danzer
Jonathan Danzer, Swedish painter born 1996.
nr 1649 5091
Jonathan Danzer
(f. 1996), Sverige
2 pcs, Jonathan Danzer (b. 1996), Sweden. "Besöket I & II". Signed. Blandteknik på pannå, 22x17 cm, unframed,
MIXED MEDIA, 2 st, "Besöket I & II". Signerad. Blandteknik på pannå, 22x17 cm, oramad
Jonathan Danzer, Swedish painter born 1996.
| Droit De Suite | |
|---|---|
| Estimate: | 600 |
| Auction date: |
Monday October 14 2024 |
- Artist/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik blandteknik på pannå jonathan danzer svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
6381 WATERCOLOUR
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956). Coastal scene. S..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:22 -
8033 WATERCOLOUR
Robert Högfeldt (1894-1986), Sweden. Sovande barn...//
Auction ends
this Monday
26 jan at 18:29 -
8070 MIXED MEDIA
4 pcs, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sweden. ..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:33
-
8063 COLLAGE
Maria Hagelby (b. 1957), Sweden. Signed, compositi..//
Auction ends
this Monday
26 jan at 20:20



