KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16845212
nr 1684 5212
Blandteknik
Jercy Lassota, daterad - 87. Blandteknik på duk, uppspänd på ram, 90x74 cm. Signerad, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:31:42
26/2 15:26:33
100 kr
28/2 04:06:12