KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16845212

nr 1684 5212

Blandteknik

Jercy Lassota, daterad - 87. Blandteknik på duk, uppspänd på ram, 90x74 cm. Signerad, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 3 mars 2025
kl 19:31:42

26/2 15:26:33 1      100 kr
28/2 04:06:12 2      Vinnande bud