KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16737262

nr 1673 7262

Blandteknik

Japan, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 38x27 cm. Signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 januari 2025
kl 18:02:52

18/1 15:36:37 1      Vinnande bud