KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13919096

nr 1391 9096

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Blandteknik, Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Route 66". Signerad. Mixed media, spray och akryl på duk, 50x50 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:20

15/4 09:31:16 1      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson