KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14077110

nr 1407 7110

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Blandteknik, Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. Komposition. Signerad a tergo. Mixed media på duk, akryl/epoxy. 18x12 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

måndag 5 juli 2021
kl 20:52:48

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson