KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14203015

nr 1420 3015

Dominyka Usvaiskaya

(f. 1991), Sverige

Blandteknik, "Copper oxidation". Signerad. Mixed media, 40x32cm, yttermått inklusive ram: 45x36,5 cm

Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:24:54

Dominyka Usvaiskaya

Läs mer om Dominyka Usvaiskaya