KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16794055

nr 1679 4055

Blandteknik

Claude-Henri Watelet. Signerad, blandteknik. Längd: 58 cm, djup: 3 cm, höjd: 46 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 17 februari 2025
kl 18:10:16

13/2 18:46:11 1      Vinnande bud