KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14445142

nr 1444 5142

Bo E Lundquist

(f. 1937), Sverige

Blandteknik, Signerad, daterad 2014, duk, 30x40cm, yttermått inklusive ram: 35x45cm

Bo E Lundquist, svensk målare född i Rättvik 1937.

Utrop:

600 kr

Såld:

700 kr

måndag 24 januari 2022
kl 19:48:39

Bo E Lundquist

Läs mer om Bo E Lundquist