KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9029063

nr 902 9063

Blandteknik

Bengt Lindström (1925-2008), signerad. , bladets mått: 14x21

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 14 juli 2014
kl 20:11:51

5/7 17:43:24 1      700 kr
8/7 18:34:30 2      ledande budet*