KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13914388

nr 1391 4388

Blandteknik

Bengt Bergström, "Fågel blå som ung". Signerad, 37x49 cm, yttermått inklusive ram: 58x69 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:03:12