KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14476380

nr 1447 6380

Aramis Ney

(f. 1943)

Aramis Ney (f. 1943), Signerad, blandteknik, komposition. Bladets mått: 30x42cm, yttermått inklusive ram: 39x52cm

måndag 7 februari 2022
kl 18:40:40