KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14198207

nr 1419 8207

Alain Berck-Vitz

(f. 1953)

Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad, blandteknik, EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Bladets mått: 49x39cm, yttermått inklusive ram: 55x46cm

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:42:55