KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14193493

nr 1419 3493

Adrian van Arkel

(1924-2006), Sverige

Signerad. Blandteknik, bildmått: 13x25, yttermått inklusive ram: 30x40 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 september 2021
kl 18:56:17

19/9 21:31:57 1      100 kr
20/9 18:51:17 2      Vinnande bud

Adrian van Arkel

Läs mer om Adrian van Arkel