MÖBLER / Soffor / Bänk 6227394

nr 622 7394

Bänk

furu, längd: 200, höjd: 44

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 1 februari 2010
kl 18:55:55