KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14445137

nr 1444 5137

Joseph Kirkpatrick

(1872-1936), Storbritannien

Akvareller, 2 st, Signerade. Akvarell, bildmått: 29x17cm, yttermått inklusive ram: 43x32cm

Joseph Kirkpatrick, brittisk bildkonstnär född 1872, död 1936.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 januari 2022
kl 21:04:04

Joseph Kirkpatrick

Läs mer om Joseph Kirkpatrick