KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 14377098

nr 1437 7098

Akvareller

7 st, F Lindström, Stockholmsmotiv. Signerade. Akvarell, yttermått inklusive ram: 26x33-36x28 cm

Konditionsrapport: en med skadat glas

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:16:37