KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13976350

nr 1397 6350

Willie Weberg

(1910-1995), Sverige

Akvarell, Willie Weberg (1910-1995), Sverige. Signerad, akvarell. Motivet: 24x35cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm

Willie Weberg, svensk bildkonstnär född 1910, död 1995.

måndag 17 maj 2021
kl 20:38:20

Willie Weberg

Läs mer om Willie Weberg