KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13976350
nr 1397 6350
Willie Weberg
(1910-1995), Sverige
Signerad, akvarell. Motivet: 24x35cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm
Willie Weberg, svensk bildkonstnär född 1910, död 1995.
måndag 17 maj 2021
kl 20:38:20