KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14445292

nr 1444 5292

Akvarell

Vinterlandskap. Signerad. Akvarell, bildmått: 6x12, yttermått inklusive ram: 21x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:33:47

24/1 12:51:21 1      Vinnande bud