KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7996184

nr 799 6184

Ulrica Hydman-Vallien

(1938-2018), Sverige

Akvarell, Ulrica Hydman-Vallien (f. 1938), 'ÄLskande', signerad, motivets mått: 40x29

Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 17 december 2012

  • Klassiska

Ulrica Hydman-Vallien

Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien