KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12144163

nr 1214 4163

Ulla Nordenfelt

(f. 1926), Sverige

Akvarell, Blomsterstilleben, signerad. 29x26 cm

Ulla Nordenfelt, svensk bildkonstnär född 1926.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 oktober 2018
kl 19:48:15

28/10 08:52:10 1      100 kr
29/10 19:43:15 2      Vinnande bud

Ulla Nordenfelt

Läs mer om Ulla Nordenfelt