KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13924029

nr 1392 4029

Akvarell

signerad, akvarell, 1872,23x29, yttermått inklusive ram: 43x52 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:43:24

23/4 15:48:06 1      Vinnande bud
26/4 17:14:06 1      justering av budtak

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor