KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13924029

nr 1392 4029

Akvarell

signerad, akvarell, 1872,23x29, yttermått inklusive ram: 43x52 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:43:24

23/4 15:48:06 1      Vinnande bud
26/4 17:14:06 1      justering av budtak