KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14797154

nr 1479 7154

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Uhnbom, stadsmotiv. Signerad, akvarell, 46x32 cm, yttermått inklusive ram: 64x48 cm

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 18 juli 2022
kl 18:34:04