KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13914536

nr 1391 4536

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Tupp. Signerad, daterad -17, yttermått inklusive ram: 32x24, akvarell

Utrop:

300 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:08:29

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor