KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13914536
nr 1391 4536
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Tupp. Signerad, daterad -17, yttermått inklusive ram: 32x24, akvarell
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:08:29
100 kr
150 kr
200 kr
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)