KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13955549

nr 1395 5549

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad Werner, "Norderport Visby", 23x33, yttermått inklusive ram: 32x42, akvarell

Utrop:

500 kr

Såld:

450 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:29:36