KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14256025

nr 1425 6025

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, Budisttempel, 23x14, yttermått inklusive ram: 38x30 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 20:47:30

18/10 19:23:22 1      Vinnande bud