KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14456388

nr 1445 6388

Neil Cox

(f. 1955), Storbritannien

Signerad, ekorre. Akvarell, bildmått: 20x25cm, yttermått inklusive ram: 39x43cm

Neil Cox, bildkonstnär född 1955.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 31 januari 2022
kl 18:51:12

Neil Cox

Läs mer om Neil Cox