KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13878053

nr 1387 8053

Michael Shevarjov

(f. 1958), Ryssland

Blomsterstilleben. Signerad. Akvarell, motivet: 73x53cm, yttermått inklusive ram: 90x70cm

Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 29 mars 2021
kl 20:40:44

29/3 20:35:45 1      Vinnande bud

Michael Shevarjov

Läs mer om Michael Shevarjov