bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10882022



*

nr 1088 2022


Michael Shevarjov

(f. 1958), Ryssland


Akvarell, Michael Shevarjov (f. 1958), 24x28


Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Utrop:

600 kr

Såld:

1.300 kr

Sista tid för bud online:

måndag 6 februari 2017
kl 18:26:04


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
1/2 22:06:21 1      100 kr
3/2 09:49:12 2      200 kr
3/2 10:06:27 1      250 kr
6/2 13:03:56 3      Vinnande bud
6/2 18:13:12 2      600 kr
6/2 18:13:12 3      700 kr (Budbetjänt)
6/2 18:16:31 2      800 kr
6/2 18:16:31 3      900 kr (Budbetjänt)
6/2 18:16:46 2      1.000 kr
6/2 18:16:46 3      1.100 kr (Budbetjänt)
6/2 18:21:04 2      1.200 kr
6/2 18:21:04 3      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten

  • Konstnär/Designer

Michael Shevarjov

Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.

Läs mer om Michael Shevarjov
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michael shevarjov rysk ryska ryskt ryssland vattenfärg
  • 6460 Akvarell
    Åke Nothberg (1891-1973), Sverige. Växter. Signera..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    4 juli kl 20:38
  • 6242 Akvarell
    Beth Zeeh (1911-2004), Sverige. "Ödegården". Signe..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    4 juli kl 20:03
  • 2067 Akvarell
    Birgitta Reuterskiöld, Säng. Signerad, daterad -90..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    4 juli kl 19:29
  • 8437 Akvarell
    Charlotte Hartmann Lagerwall (1936-2010), Sverige...//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    4 juli kl 20:39
  • 5264 Akvarell
    Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Interiör, 27x23 ..//
     Inga bud

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    4 juli kl 20:26
  • 6246 Akvarell
    Gösta Gustavson, nattpromenad. Signerad, daterad 1..//
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    i övermorgon
    4 juli kl 20:34




Ladda ner broschyr