KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10882022
*
nr 1088 2022
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Michael Shevarjov (f. 1958), 24x28
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 februari 2017
kl 18:26:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/2 22:06:21
1
100 kr
3/2 09:49:12
2
200 kr
3/2 10:06:27
1
250 kr
6/2 13:03:56
3
Vinnande bud
6/2 18:13:12
2
600 kr
6/2 18:13:12
3
700 kr (Budbetjänt)
6/2 18:16:31
2
800 kr
6/2 18:16:31
3
900 kr (Budbetjänt)
6/2 18:16:46
2
1.000 kr
6/2 18:16:46
3
1.100 kr (Budbetjänt)
6/2 18:21:04
2
1.200 kr
6/2 18:21:04
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michael shevarjov rysk ryska ryskt ryssland vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:22
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20
*
Michael Shevarjov
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Läs om budbetjänten
nr 1088 2022
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Michael Shevarjov (f. 1958), 24x28
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/2 22:06:21 | 1 | 100 kr |
| 3/2 09:49:12 | 2 | 200 kr |
| 3/2 10:06:27 | 1 | 250 kr |
| 6/2 13:03:56 | 3 | Vinnande bud |
| 6/2 18:13:12 | 2 | 600 kr |
| 6/2 18:13:12 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 6/2 18:16:31 | 2 | 800 kr |
| 6/2 18:16:31 | 3 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 6/2 18:16:46 | 2 | 1.000 kr |
| 6/2 18:16:46 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 6/2 18:21:04 | 2 | 1.200 kr |
| 6/2 18:21:04 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michael shevarjov rysk ryska ryskt ryssland vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:22 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 20:20



