KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10882022
*
nr 1088 2022
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Michael Shevarjov (f. 1958), 24x28
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 februari 2017
kl 18:26:04
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/2 22:06:21
1
100 kr
3/2 09:49:12
2
200 kr
3/2 10:06:27
1
250 kr
6/2 13:03:56
3
Vinnande bud
6/2 18:13:12
2
600 kr
6/2 18:13:12
3
700 kr (Budbetjänt)
6/2 18:16:31
2
800 kr
6/2 18:16:31
3
900 kr (Budbetjänt)
6/2 18:16:46
2
1.000 kr
6/2 18:16:46
3
1.100 kr (Budbetjänt)
6/2 18:21:04
2
1.200 kr
6/2 18:21:04
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michael shevarjov rysk ryska ryskt ryssland vattenfärg
-
6678 Akvarell
Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52
-
6382 Akvarell
Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26
-
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:57
-
7048 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mond..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:22
-
6578 Akvarell
Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sverige. Ej s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:22
*
Michael Shevarjov
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Läs om budbetjänten
nr 1088 2022
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Michael Shevarjov (f. 1958), 24x28
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 6 februari 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 1/2 22:06:21 | 1 | 100 kr |
| 3/2 09:49:12 | 2 | 200 kr |
| 3/2 10:06:27 | 1 | 250 kr |
| 6/2 13:03:56 | 3 | Vinnande bud |
| 6/2 18:13:12 | 2 | 600 kr |
| 6/2 18:13:12 | 3 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 6/2 18:16:31 | 2 | 800 kr |
| 6/2 18:16:31 | 3 | 900 kr (Budbetjänt) |
| 6/2 18:16:46 | 2 | 1.000 kr |
| 6/2 18:16:46 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 6/2 18:21:04 | 2 | 1.200 kr |
| 6/2 18:21:04 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller michael shevarjov rysk ryska ryskt ryssland vattenfärg
-
6678 Akvarell
Erik Viktorson (f. 1912), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:52 -
6382 Akvarell
Frank C Belcher. Themsen med Tower Bridge. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:26 -
6303 Akvarell
Hjalmar Falk (1856-1938), Sverige. Signerad, Norrb..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:57
-
7048 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, "Eva den mond..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:49 -
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:22 -
6578 Akvarell
Siri Magnus-Lagercrantz (1875-1944), Sverige. Ej s..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:22



