KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15036034

nr 1503 6034

Akvarell

Marian Kozera. Bönder i landskap. Signerad, daterad 1998. Akvarell, 26x37 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 21 november 2022
kl 18:26:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor