KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14381002

nr 1438 1002

Lars Lerin

(f. 1954), Sverige

Signerad, daterad 1991, "Utmark". Akvarell, bildmått: 12x17, yttermått inklusive ram: 17x22 cm

Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.

Utrop:

30.000 kr

Såld:

20.500 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:19:37

     2.400 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     4.200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     6.200 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     10.500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)
     15.500 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÅTT)

  • Klassiska
  • 13 dec

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Lars Lerin

Läs mer om Lars Lerin