KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746258
nr 1274 6258
Laris Strunke
(f. 1931), Sverige
Akvarell, "Kustväg III", signerad, bladets mått: 55x76 cm
Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 september 2019
kl 20:59:38
9/9 19:34:07