KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12746258

nr 1274 6258

Laris Strunke

(f. 1931), Sverige

Akvarell, "Kustväg III", signerad, bladets mått: 55x76 cm

Laris Strunke, svensk bildkonstnär född 1931 .

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 9 september 2019
kl 20:59:38

9/9 19:34:07 1      Vinnande bud

Laris Strunke

Läs mer om Laris Strunke