KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14281005

nr 1428 1005

Jenny Nyström

(1854-1946), Sverige

Kalmar kyrka. Signerad, akvarell, 21x14, yttermått inklusive ram: 39x32 cm

Utrop:

10.000 kr

Såld:

8.000 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:35:31

24/10 15:35:33 1      Vinnande bud

  • Klassiska
  • 25 okt

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Jenny Nyström

Läs mer om Jenny Nyström