KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14966017

nr 1496 6017

Jan Lundquist

(f. 1935), Sverige

Stadsmotiv. Signerad. Akvarell, bildmått: 34x40 cm, yttermått inklusive ram: 49x54 cm

Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 oktober 2022
kl 18:26:42

17/10 08:46:51 1      Vinnande bud

Jan Lundquist

Läs mer om Jan Lundquist