KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16673011
nr 1667 3011
Ingeborg Petersen
(f. 1939), Sverige
Signerad. Akvarell, bildmått: 43x56cm, yttermått inklusive ram: 62x74cm
Ingeborg Petersen, svensk bildkonstnär född 1939 i Nürnberg, Tyskland.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 december 2024
kl 20:26:58
9/12 20:18:27
9 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Ingeborg Petersen
Läs mer om Ingeborg Petersen