KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16673011

nr 1667 3011

Ingeborg Petersen

(f. 1939), Sverige

Signerad. Akvarell, bildmått: 43x56cm, yttermått inklusive ram: 62x74cm

Ingeborg Petersen, svensk bildkonstnär född 1939 i Nürnberg, Tyskland.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 december 2024
kl 20:26:58

9/12 20:18:27 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 9 dec

Kvinnliga Konstnärer

Läs mer om Kvinnliga Konstnärer

Ingeborg Petersen

Läs mer om Ingeborg Petersen