KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193461
nr 1419 3461
Helmer Avasalu
(1908-2000), Sverige
Blåsippor. Signerad, daterad -95. Akvarell, bildmått: 17x21, yttermått inklusive ram: 31x42 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 september 2021
kl 19:07:30
18/9 18:00:05
100 kr
20/9 19:02:17
Helmer Avasalu
Läs mer om Helmer Avasalu