KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193461

nr 1419 3461

Helmer Avasalu

(1908-2000), Sverige

Blåsippor. Signerad, daterad -95. Akvarell, bildmått: 17x21, yttermått inklusive ram: 31x42 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 september 2021
kl 19:07:30

18/9 18:00:05 1      100 kr
20/9 19:02:17 2      Vinnande bud

Helmer Avasalu

Läs mer om Helmer Avasalu