KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14441033

nr 1444 1033

Hans Olof Hjortsberg

(1906-1990), Sverige

"Utsikt från min altan, Vämdöviken Karlskrona". Signerad, daterad 1949. Akvarell, bildmått: 58x43 cm, yttermått inklusive ram: 80x66 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 januari 2022
kl 20:26:22

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Hans Olof Hjortsberg

Läs mer om Hans Olof Hjortsberg