KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14475004

nr 1447 5004

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Organic patterns", Signerad FJ, Akvarell på papper. Bildmått: 22x29 cm, yttermått inklusive ram: 22x29 cm, oramat löst blad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 7 februari 2022
kl 18:51:24

3/2 00:35:22 1      200 kr
4/2 07:49:34 2      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson