KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13967415

nr 1396 7415

Einar Torsslow

(1867-1932), Sverige

Akvarell, Einar Torsslow (1867-1932), Sverige. Signerad, daterad 1885, vintergård, 15x24, yttermått inklusive ram: 33x42, akvarell

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 10 maj 2021
kl 20:31:42