KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14688307
nr 1468 8307
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Flustret, Uppsala. Signerad. Akvarell, bildmått: 28x38, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:21:44
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm