KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16064157

nr 1606 4157

Akvarell

Carl Schubert. Signerad, daterad -83. Akvarell, bildmått: 29x20 cm, yttermått inklusive ram: 45x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 18 mars 2024
kl 18:49:43