KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17387345
nr 1738 7345
Akvarell
2 st, Arthur Harris. Signerad, akvarell, daterad - 1893, landskapsmotiv, yttermått inklusive ram: 33x37,29x33 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 10 november 2025
kl 19:11:21
100 kr
150 kr
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)